Najnovšie recenzie zo sekcie Sanita a vybavenie kúpeľní

MEXEN 800-110-101-01-00

MEXEN 800-110-101-01-00

Overený zákazník HeavenShop Viliam

Pridané: 11. decembra 2023

Zakúpený v HeavenShop

• Bezpečné dodanie sklenenej zásteny, rýchle vybavenie
Mexen 854-100-000-50-00

Mexen 854-100-000-50-00

Overený zákazník velkyvyber.sk Overený zákazník

Pridané: 10. decembra 2023

Zakúpený v velkyvyber.sk

Aké skúsenosti? Do dnešného dňa mi ešte objednaný produkt ani neprišiel !!!

Ruhhy 22900 Kolieska k sprchovacím kútom 8 ks chróm

Blanco Linus tartufo

Blanco Linus tartufo

Overený zákazník Svet Domov babask

Zakúpený v Svet Domov

Som spokojná s batériou-mám rovnakej farby aj dres

RAV Slezák Colorado CO126.0CMAT

Novaservis SET032.0

Novaservis SET032.0

Overený zákazník Sanitino.sk Overený zákazník

Zakúpený v Sanitino.sk

• Za takúto cenu často predávajú postriebrený plast. Toto je kovové.
  • S ventilom na prepnutie hornej a ručnej sprchy sa dobre manipuluje aj s mokrou rukou a nikde to nekvapká.
  • Vysúvateľná a nastaviteľná horná sprcha ak sa chce osprchovať niekto nadmerne vysoký nemusí sa krčiť. Výrobca sa ani nepochválil že sa to dá naklápať so strán je tam taký guľový kĺb.
  • Ručná sprcha 3 rôzne prúdy vody komu čo vyhovuje alebo potrebuje niečo sprchou ostriekať.
  • Priložené hadičky dostatočne kvalitné. Na doťahovanie som ani náradie nepotreboval. Stačili protišmykové rukavice tak som ani nič nepoškrabal.
  • Dali si záležať aj na balení aby sa nič nepoškriabalo.
  • Na montáž stačila vŕtačka a krížový šrobovák.
  • V balení nebol montážny návod. Obchod mi návod poslal na vyžiadanie na email ale to som mal už sprchu namontovanú. Veľa sa dá pochopiť z obrázkov na krabici najmä ktorú hadicu kam. Nie je vysvetlená taká šedá vec čo zrejme malo slúžiť ako imbus.

Dobré riešenie pre vaňu so zástenou pre sprchu. Človek tak má vaňu aj sprchu. Dá sa navŕtať do požadovanej výšky a ešte tam je aj možnosť vysúvať sprchu o pár desiatok cm. Ostatné sprchové sety vyžadujú mať batériu oveľa vyššie ako býva batéria nad vaňou. Horná sprcha je pri takom riešení spojená s krátkou tyčkou priamo na závit v batérii a dospelý sa pod to proste nezmestí. Sú aj predlžovacie nadstavce ale sú len niektoré rozmery a je to potom také poplátané. Navyše toto je možné pripevniť na akúkoľvek batériu hadičkou. Čo môže byť aj výhoda lebo batéria nemusí byť priamo pod sprchou. Môže byť aj na inej stene ak si to riešenie kúpeľne vyžaduje. Hadička je možno menej elegantná ako tyč a hadička sa časom musí aj meniť ale výhody prevyšujú tak malý estetický nedostatok. Všetko čo sa môže pokaziť sa dá dokúpiť osobitne. Závity sú štandardizované, tak ak by po čase niečo kvapkalo dá sa tam dokúpiť iná sprcha či hadička. Celkovo ma výrobok prekvapil kvalitou aj cenovo.

H K SE-S22-120

H K SE-S22-120

Overený zákazník velkyvyber.sk Michal

• jednoduchá inštalácia
  • kvalita tovaru

Produkt je jednoducho nainštalovateľný(2 osoby najlepšie silnejšie) Výzorovo moderný. Všetko sa nachádza v balení a návod je zrozumitelný. Potrebná vec je vŕtačka a taktiež silikón s čím sa počítalo dopredu. Určite tento produkt odporúčam

Roca A803060001

Roca A803060001

Overený zákazník Kupelnasnov.sk Milan

Zakúpený v Kupelnasnov.sk

• to čo sa od wc očakávalo spĺňa na výbornú
  • jednoduché ovládanie pomocou ovládača
  • zaujímavá cena v porovnaní s konkurenciou
  • zatiaľ žiadna, po cca 2 mesiacoch používania

Pre nás to bola prvá skúsenosť s takýmto wc, teda 2v1 wc plus bidet. Nakoľko máme menšiu kúpeľňu rozhodovali sme sa medzi touto variantou a variantou s klasickým wc + samostatná sprška. Nakoniec sme sa rozhodli pre tento produkt teda kombináciu wc s bidetovou funkciou a spravili by sme tak znovu. Treba len pri tomto type wc myslieť dopredu na to, že potrebujete k wc priviesť ešte samostaný prívod vody a tiež prívod elektriny nakoľko konkrétne toto wc disponuje ohrevom vody pre bidetovú funkciu a tiež ventilátorom, ktorý dokáže fúkať teplý vzduch. Produkt ako taký môžeme len odporučiť, jediná nepríjemnosť, ktorá sa nám stala bola, že v našom konkrétnom prípade bola vadná bidetová jednotka - výrobná chyba ktorá spôsobovala to, že keď sa triska po použití zasunula a vykonávala vlastný oplach tak časť vody vytekala nie do wc misy ale pod wc. Vyriešilo sa to výmenou bidetovej jednotky a už všetko funguje ako má. Tu by som chcel vyzvdvihnúť excelentnú komunikáciu obchodu s nami ako zákazníkmi keď sme riešili túto reklamáciu, maximálna ochota pomôcť vyriešiť problém čo najskôr, v priebehu riešenia (čakanie na technika, čakanie kým dorazí náhradný diel od výrobcu) sme dostali maily či už bol technik u nás...či už prišiel diel...a vo finále či prebehlo všetko podľa našich predstáv a je všetko v poriadku. Naozaj klobúk dole, kupelnasnov.sk ĎAKUJEME.

Aqualine Kasiopea 1107-65

Aqualine Kasiopea 1107-65

Overený zákazník Sanitino.sk Overený zákazník

Cena/kvalita

Hagser Ava sprchové dvere 120 cm posuvné HGR30000021

Hagser Ava sprchové dvere 120 cm posuvné HGR30000021

Overený zákazník Absulo Overený zákazník

Zakúpený v Absulo

Tichy chod dveri, elegantný dizajn
Montáž rychla podla navodu
Dvere zatial neboli pouzite pri sprchovani
prave su vo fazi montáži.

Aqualine 1705-10

Ravak X07P176

Ravak X07P176

Overený zákazník SIKO KÚPEĽNE a.s. Overený zákazník

Zakúpený v SIKO KÚPEĽNE a.s.

Produkt funguje na 100%. Zatiaľ.

H K SE-S22-110

H K SE-S22-110

Overený zákazník Krásna kupelna Branislav Tabor

Zakúpený v Krásna kupelna

Ešte som ho nenainštaloval!Dlho som vyberal a najviac ma oslovil vaš podukt.

Mexen Kioto 800-050-101-01-00

Mexen Kioto 800-050-101-01-00

Overený zákazník velkyvyber.sk Katka

Zakúpený v velkyvyber.sk

Dobrá cena vyborná komunikácia poradenstvo odporucam podľa mňa super cena na trhu a rýchle dodanie

RAV Slezák COLORADO CO148.0

HAKL HABAT002

Overený zákazník DOMOSS Oldmechanik

Zakúpený v DOMOSS

• Slovenský výrobok tak hádam vydrží aspoň 2 roky
  • Ramienka by sa mali používať štandardné nie zmenšený priemer potom treba kúpiť redukciu bo nepasuje zase zbytočný robota a výdavky alebo treba predávať aj z redukciou no komédia...
Jika Zeta H8253960002413

Oras 242050

Oras 242050

Overený zákazník Absulo Overený zákazník

Pridané: 4. decembra 2023

(naposledy upravené 4. decembra 2023)

Zakúpený v Absulo

Hlavicu som kupoval ako nahradu za 10 rokov pouzivany kus, ktory zacal tiect v mieste ovladacej paky. Napriek tomu ze hlavica je original, dokonca s rovnakym objednavacim cislom, po namontovani na povodnu hadicu je medzi chromovanymi castami 2mm siroka spara.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25